Fotobudka

Fotobudka Wrocław - DSTagencyMimo tego, że fotobudki to nie najnowszy krzyk mody eventowej wciąż cieszą się bardzo dużą popularnością. Ogromne kolejki i odgłosy śmiechów oraz radość uczestników imprez, którzy robią sobie zdjęcia w śmiesznych przebraniach to dowód na to, że ta atrakcja nie straciła na aktualności. Fizycznie wydrukowane zdjęcia to nie to samo co selfie smartfonem. Dużo osób chwali się, że zdjęcia z naszych fotobudek na długie lata zagoszczą np. na ich lodówkach.

Animacje taneczne

Kurs bachaty lub zumby w ciągu 20 minut? Nie ma problemu! Animatorzy są gotowi do działania! Żywiołowa muzyka, proste kroki i chętna publika – tylko tyle jest potrzebne do świetnej zabawy. To nigdy się nie nudzi a flashmoby są dalej rewelacyjną formą rozrywki podczas imprezy.

Warsztaty aktywizujące uczestników

Słyszeliście o lesie w słoiku? Albo o origami? A wiecie, że coraz częściej na eventach możecie się nauczyć ciekawych form spędzania czasu? Otóż mnóstwo firm wybiera takie atrakcje dla swoich pracowników. Podczas tworzenia swoich kompozycji typu origami czy lasu w słoiku zespół świetnie się bawi, podpowiada sobie nawzajem a przez to bardzo ze sobą integruje. Polecamy tę formę atrakcji.

Gry retro

Pac-man, Donkey-Kong, Street Fighter czy Tekken… Kto pamięta te emocje towarzyszące ładowaniu gier z kaset lub godziny spędzone w salonach gier? Świetne, proste w swojej budowie ale wymagające gry to wspomnienie dzieciństwa wielu z nas. Na imprezach jesteśmy w stanie zapewnić kilka stanowisk gier retro, przy których można rozegrać zawody przenoszące uczestników prosto do ich dzieciństwa.

Pokazy iluzji

Kto nie lubi odrobiny magii? Chyba sztuczki, które nie wiemy jak zostały wykonane imponują każdemu. Pokaz iluzji a do tego doskonała oprawa oświetleniowa i mamy przepis na niezapomniany pokaz, który Twoi goście zapamiętają na bardzo długo. Iluzjoniści, z którymi współpracujemy zawsze angażują publiczność do pokazów, przez co cała atrakcja jest bardzo indywidualna. No bo kto nie chciałby zobaczyć Pani Basi z kadr podczas hipnozy? 🙂