Elastyczność to nasza domena. Wrocław to nasze podwórko.

Parafrazując klasyka: „w naszym słowniku nie ma takich słów jak: nie mogę, nie umiem, mam problem”. Realizujemy powierzone przez Was zadania najskuteczniej, najlepiej i najdokładniej jak to tylko możliwe zachowując przy tym maksimum jakości.

Oferta DSTagency - otwarcia - gale - Wrocław

Otwarcia / premiery / gale

Premiera nowego produktu? Otwarcie butiku? Gala z okazji jubileuszu firmy? Sprawiamy, że te wydarzenia nabierają ogromnego rozmachu przy zachowaniu klasy i elegancji. Organizujemy eventy w (prawie) dowolnej lokalizacji: od statków po dachy budynków.

Imprezy integracyjne we Wrocławiu - DSTagency

Imprezy tematyczne / integracyjne / firmowe

Od zarania dziejów wiadomo, że nic tak nie spaja ludzi jak przeżyte razem dobre chwile. Jesteśmy w stanie zagwarantować, że po zorganizowanych przez nas imprezach firmowych, Twój zespół stanie się jedną rodziną. Dobra atmosfera w pracy sprzyja wydajności i pomaga w osiąganiu wspólnie założonych celów – zadzwoń i zapytaj o organizację Twojej imprezy firmowej we Wrocławiu lub okolicach.

Szkolenia i konferencje we Wrocławiu - DSTagency

Konferencje / Szkolenia / Sympozja

Ekrany LED, telewizory, oświetlenie i doskonałe nagłośnienie – to wszystko jest niezbędne do zorganizowania perfekcyjnego przemówienia lub prezentacji. Materiały wyświetlane na wielu ekranach rozmieszczonych na całej sali pozwalają na ich wyraźny odbiór, niezależnie w jakiej części pomieszczenia znajduje się odbiorca. Całości dopełnia zestaw oświetlenia wraz z nagłośnieniem. Powyższe rozwiązania zapewniają doskonałą widoczność i słyszalność osoby na scenie a w rezultacie – perfekcyjny odbiór całego występu.

Oferta weselna DST Agency Wrocław

Śluby / Wesela / Uroczystości

Oprócz standardowej oferty eventowej, jesteśmy gotowi podjąć się organizacji ślubów, wesel oraz innych uroczystości wymagających nietuzinkowej oprawy. Doskonała muzyka, aranżacje wnętrz światłem, niebanalne prowadzenie oraz cudowny niepowtarzalny klimat to coś co nas wyróżnia. Współpracujemy z wieloma podwykonawcami zaczynając od pracowni florystycznych przez barmanów kończąc na muzykach. Jeden telefon – pełna organizacja – wystarczy zadzwonić.

Masz pomysł na event i nie wiesz jak go zrealizować?

Zadzwoń lub napisz do nas – rozwiejemy Twoje wątpliwości. Organizujemy eventy od ponad 10 lat – mamy doświadczenie i chętnie się nim dzielimy.